2019-08-05 12:23  -  Promień Krzywiń

Media społecznościowe

Media społecznościowe

Naszą aktywność w mediach społecznościowych rozłożyliśmy na trzy strony. Klubowo24, Facebook oraz Instagram.

Strona internetowa - promienkrzywin.klubowo24.pl

Od sierpnia 2019 roku przenosimy naszą stronę internetową na klubowo24. Wszystkie bieżące informacje dotyczące naszego klubu będą pojawiały się właśnie na tej stronie. Będzie tutaj można znaleźć m.in informacje o naszym klubie, o naszych drużynach, o najbliższych meczach, aktualne wyniki, terminarze oraz tabele rozgrywek ligowych.

Facebook - facebook.com/promienkrzywin

Nasza strona na Facebooku funkcjonuje już ponad 2 lata, jesteśmy na niej aktywni od 5 lipca 2017 roku. Można tam znaleźć bieżące informacje dotyczące działalności naszego klubu i naszych drużyn, zdjęcia z meczów oraz treningów. Czasami będą tam umieszczane również linki do aktualności z naszej strony internetowej.

Instagram - instagram.com/promienkrzywin

Na Instagramie swoją aktywność rozpoczniemy w ciągu kilku najbliższych dni. Nie skupimy się tam na przekazywaniu informacji o klubie tylko na pokazaniu naszej drużyny trochę z innej strony, będą zdjęcia ze wspólnych spotkań, treningów oraz meczów, ale nie zabraknie także zdjęć z przeszłości kiedy graliśmy jeszcze w niższych ligach oraz zdjęć z ważnych momentów naszego klubu.

Skontaktować się z nami można poprzez naszą stronę na Facebooku oraz mailowo.