2019-08-12 11:43  -  Promień Krzywiń

Remis na inaugurację

W pierwszym meczu nowego sezonu nasz zespół zremisował z drużyną z Plewisk 1:1. Podobna sytuacja miała miejsce przed rokiem. Również na otwarcie sezonu graliśmy u siebie z zespołem Gromu Plewiska i wówczas także padł bramkowy remis w którym to musieliśmy odrabiać straty.

Bramka dla gości padła pod koniec pierwszej połowy w 42 minucie po strzale z 11 metrów prawonożnego zawodnika Gromu Plewiska, który pewnie wykonał rzut karny umieszczając piłkę w prawym rogu bramki. Nasz zespół odpowiedział w 67 minucie spotkania po zgraniu piłki przez Huberta Szyszkę do Adriana Gościniaka, który opanował piłkę i oddał strzał z woleja lewą nogą, piłka odbiła się od wewnętrznej strony lewego słupka bramki i wpadła do siatki. Więcej bramek tego dnia nie padło.

Promień Krzywiń 1:1 Grom Plewiska

42' Dylewski (Rzut karny)

67' Gościniak