2019-09-02 11:28  -  Promień Krzywiń

Brak skuteczności

W niedzielę o godzinie 17:00 seniorzy rozegrali swój kolejny mecz ligowy. Tym razem było to spotkanie z Rawią Rawicz, spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1 dla zespołu z Rawicza.

Gospodarze zdobyli pierwszą bramkę w 47 minucie z rzutu karnego po zagraniu piłki ręką przez jednego z naszych zawodników. Odpowiedzieliśmy strzałem Łukasza Białego z rzutu wolnego w 63 minucie. Ostatnie słowo w tym spotkaniu należało jednak do Rawii, która zdobyła bramkę na 2:1 w 73 minucie po kontrataku. W meczu z Rawiczem stworzyliśmy więcej sytuacji do zdobycia bramek niż w poprzednich trzech meczach, dominowaliśmy przez większość meczu jednak byliśmy bardzo nieskuteczni i wciąż musimy walczyć o nasze pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.

Rawia Rawicz 2:1 Promień Krzywiń