2019-09-16 17:54  -  Promień Krzywiń

Derby na remis

W niedzielę o godzinie 17:00 zespół seniorów rozegrał kolejne spotkanie ligowe. Tym razem był to mecz derbowy z Pogonią Śmigiel. Padł bramkowy remis 1:1.

Mecz jak przystało na derby charakteryzował się dużą walecznością o każdy kawałek boiska. Nie zabrakło żółtych i czerwonych kartek, kontrowersji, ponad 10 doliczonych minut i emocji nawet po spotkaniu. Prowadzenie w tym meczu objęli goście już w pierwszej połowie meczu. Przy wyniku 0:1 drugą żółtą kartkę w konsekwencji czerwoną obejrzał zawodnik Pogoni. Chwilę później jednak zespoły znów grały w równej liczbie zawodników, ponieważ z powodu dwóch żółtych kartek boisko musiał opuścić Jakub Stanek. Nasz zespół wyrównał pod koniec spotkania a bramkę zdobył Maciej Bossy.

Promień Krzywiń 1:1 Pogoń Śmigiel