2019-09-19 11:48  -  Promień Krzywiń

3 mecze w sobotę

3 mecze w sobotę

W sobotę zespół seniorów uda się na mecz do Chorzemina. Pierwszy gwizdek sędziego o 16:00!

Po 6 kolejkach zajmujemy 15 miejsce w tabeli z 2 pkt na koncie. W ostatnią niedzielę zremisowaliśmy w meczu derbowym z Pogonią Śmigiel 1:1. Nasz najbliższy przeciwnik czyli Orkan Chorzemin zajmuje 13 miejsce w tabeli z dorobkiem 6 pkt po 5 meczach. W ostatniej kolejce piłkarze z Chorzemina ponieśli porażkę w Rawiczu 3:1. Z Orkanem mierzymy się od sezonu 2015/2016. Graliśmy ze sobą w okręgówce, w lidze międzyokręgowej a teraz zmierzymy się w lidze V. Obecny bilans naszych ligowych spotkań to 4 wygrane naszego zespołu, 1 remis i 3 porażki. W ostatnim sezonie na jesień zremisowaliśmy na boisku w Chorzeminie 1:1 a bramkę na wagę remisu zdobył Łukasz Biały. W meczu wiosennym na naszym boisku odnieśliśmy zwycięstwo 2:0 a bramki zdobyli wówczas Artur Nowak oraz Mariusz Pietrzak.

ORKAN CHORZEMIN - PROMIEŃ KRZYWIŃ

SOBOTA 21.09.2019

GODZINA 16:00

BOISKO W CHORZEMINIE

Również w sobotę swoje mecze rozegrają nasze drużyny młodzieżowe. Zespół Młodzika na swoim boisku podejmie zespół z Miejskiej Górki. Podopieczni trenera Jakuba Walczaka rozpoczną swój mecz o godzinie 10:00 na boisku trawiastym. Natomiast na boisku orlik zespół Orlika prowadzony przez trenera Szymona Krzyżyńskiego podejmie drużynę Juna-Trans Stare Oborzyska. Początek meczu o godzinie 11:00. Zapraszamy wszystkich do kibicowania i wspierania naszych zawodników!