2019-10-07 12:58  -  Promień Krzywiń

Popis sędziowski

W sobotę o godzinie 16:00 rozegraliśmy kolejne spotkanie ligowe w tym sezonie. W meczu z Krobią przegraliśmy 4:1.

Jedyną bramką dla naszego zespołu zdobył Kuba Ceglarek, który wykorzystał świetne podanie od Krzysztofa Hofmana. Zawsze od siebie zaczynamy szukać przyczyn porażek, jednak poziomu dzisiejszego sędziowania nie możemy zostawić bez komentarza...2 minuta meczu, wynik 0:0 Andrzej faulowany w polu karnym, ewidentna jedenastka a sędzia nie dyktuje rzutu karnego. Druga połowa meczu i wynik 1:0 dla Krobi, Andrzej wychodzi na sam na sam z bramkarzem a sędzia boczny podnosi chorągiewkę i sygnalizuje pozycję spaloną której nie było. Dwa kluczowe momenty tego meczu i dwie decyzje sędziowskie na korzyść gospodarzy...

KROBIANKA KROBIA 4:1 PROMIEŃ KRZYWIŃ