2019-10-09 18:17  -  Promień Krzywiń

Promień kontra Płomień

Promień kontra Płomień

W najbliższy weekend nasze drużyny rozegrają 3 ligowe spotkania.

Seniorzy rozegrają swoje spotkanie już w niedzielę o godzinie 11:00 na boisku w Krzywiniu. Przeciwnikiem w 10 kolejce będzie Płomień Przyprostynia.

Płomień zajmuje 1 miejsce w tabeli a w ostatniej kolejce uległ na swoim boisku zespołowi z Rawicza 0:3. Historia naszych ligowych spotkań z drużyną z Przyprostyni rozpoczęła się w poprzednim sezonie. W pierwszym meczu rozegranym jesienią 2018 roku na naszym boisku ponieśliśmy porażkę 1:2 a jedyną bramkę zdobył Kamil Rowinski. W meczu rewanżowym na rozpoczęcie rundy wiosennej doznaliśmy bolesnej porażki 6:1 a bramkę honorową zdobył Andrzej Nowak. Czas się przełamać zarówno w spotkaniach z Płomieniem jak i w rozgrywkach ligowych, ponieważ wciąż czekamy na pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.

PROMIEŃ KRZYWIŃ - PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA

NIEDZIELA 13.10.2019

GODZINA 11:00

BOISKU W KRZYWINIU

Drużyna Młodzika prowadzona przez trenera Jakuba Walczaka rozegra mecz ligowy na swoim boisku. W sobotę o godzinie 10:00 zmierzą się z drużyną Krobianki Krobia. Zapraszamy wszystkich do kibicowania!

Zespół Orlika pod wodzą trenera Szymona Krzyżyńskiego uda się na mecz do Leszna i tam zmierzy się z zespołem Akademii Piłkarskiej Reissa, pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 10:00.