2019-10-14 14:41  -  Promień Krzywiń

Mecz pełen emocji

W niedzielę o godzinie 11:00 nasz zespół rozegrał swoje kolejne ligowe spotkanie w tym  sezonie. Tym razem podejmowaliśmy lidera 5 ligi, drużynę Płomienia Przyprostynia. Mecz  pełen emocji, który ostatecznie zakończył się wynikiem 2:2 i podziałem punktów.

W tym meczu nie zabrakło chyba niczego, zaangażowanie i walka na boisku, cztery gole, żółte i czerwone kartki, rzuty karne, brutalne faule, ale i niestety kolejne kontuzje...

Początek spotkania i już rzut karny dla Przyprostyni, "11" jednak nie została wykorzystana,  ponieważ strzał świetnie obronił Wiktor Kroma,

Po ciężkim początku spotkania do głosu doszedł nasz zespół i po pięknym strzale z woleja  Kamila Rowinskiego objęliśmy prowadzenie 1:0,

Mając korzystny wynik nadal tworzyliśmy sytuacje bramkowe, jednak nie potrafiliśmy ich  zamienić na bramki,

Jak mawia klasyk niewykorzystane sytuacje się mszczą... Kolejny rzut karny dla gości i tym  razem wykorzystany,

Kilka chwil później trafiamy bramkę samobójczą i schodzimy na przerwę przegrywając 1:2,

W drugiej połowie staraliśmy się wyrównać, jednak jak przystało na lidera rozgrywek zespół  Płomienia nie zadowolił się jednobramkowym prowadzeniem i dalej kontynuował ataki na  naszą bramkę, jedna z akcji zakończyła się czerwoną kartką dla Wiktora Kromy, który sfaulował zawodnika z Przyprostyni przed polem karnym i otrzymał początkowo żółtą  kartkę, jednak sędzia główny zmienił decyzję po konsultacji z sędzią bocznym, nadal  przegrywaliśmy 1:2 a do tego graliśmy w 10,

Pomimo gry w osłabieniu próbowaliśmy odmienić losy spotkania i udało się to zrobić pod  koniec meczu kiedy to Maciej Bossy wywalczył rzut karny, a "11" na bramkę zamienił Łukasz  Biały, dodatkowo bramkarz gości otrzymał czerwoną kartkę i znów graliśmy w równowadze 10 na 10, wynik 2:2,

Doliczony czas meczu i zamieszanie przed rzutem rożnym dla Płomienia, doszło do sprzeczek pomiędzy zespołami, w ostateczności jeden z naszych zawodników otrzymał bezpośrednią  czerwoną kartkę a obrońca Płomienia otrzymał drugą żółtą kartkę (pierwszy kartonik ujrzał kilka minut wcześniej po brutalnym faulu) i w konsekwencji czerwoną, gramy 9 na 9, gorąco było również na ławkach rezerwowych,

Ostania akcja meczu, mamy okazję wyprowadzić kontratak 3 na 1 jednak zabrakło dobrego  podania i mecz kończy się wynikiem 2:2...

14. M. Bossy (85' J. Ceglarek)

7. A. Nowak (18' P. Dopierała, 55' H. Szyszka)

Ławka rezerwowych: A. Oleszak, J. Walczak, P. Dopierała, A. Gościniak, H. Szyszka, J. Ceglarek.