2019-10-28 12:49  -  Promień Krzywiń

Festiwal błędów

W 12 kolejce spotkań przegraliśmy mecz na własnym boisku z Kanią Gostyń 1:4.

W tym meczu błędy popełniał nasz zespół, ale i sędziowie, którzy zdecydowanie nie poradzili sobie w tym spotkaniu. Pierwszą bramkę straciliśmy po uderzeniu z rzutu wolnego po faulu który budził wiele kontrowersji. Już od 6 minuty spotkania musieliśmy gonić wynik. Pod koniec pierwszej połowy straciliśmy kolejną bramkę po stałym fragmencie gry, który był poprzedzony również chwilę wcześniej kontrowersyjną decyzją sędziego...Do szatni schodziliśmy z wynikiem 0:2. Po przerwie zdołaliśmy zdobyć bramkę kontaktową, w 52 minucie świetne podanie Łukasza Białego wykorzystał Adrian Gościniak, który zdobył bramkę po przelobowaniu bramkarza gości. Jednak już 10 minut później Kania znów wyszła na dwubramkowe prowadzenie, tym razem po rzucie karnym, który również można było różnie zinterpretować, niestety kilkanaście minut później w niemal podobnej sytuacji sędzia nie podyktował rzutu karnego dla naszego zespołu. Dodatkowo kilka chwil wcześniej jeden z naszych zawodników otrzymał czerwoną kartkę i graliśmy w 10. Wówczas wynik już był ustalony, ponieważ ostatnia bramka tego dnia padła w 71 minucie i mecz zakończył się wynikiem 1:4.

PROMIEŃ KRZYWIŃ 1:4 KANIA GOSTYŃ