2020-01-08 17:14  -  Promień Krzywiń

Lira Cup oraz Beer Cup

Przerwa w rozgrywkach ligowych nie oznacza przerwy w działalności naszego klubu, wręcz przeciwnie. W ostatnim czasie zorganizowaliśmy dwa turnieje. Beer Cup oraz Lira Cup.

Jako pierwszy odbył się Beer Cup, turniej jak sama nazwa wskazuje o beczkę piwa. Był to przedsmak przed głównym turniejem sezonu zimowego w ostatnich latach czyli Lira Cup. Zwycięstwo w Beer Cup odniósł zespół Lajszner Team, drugie miejsce zajął zespół "Na Spokojnie" a ostatnie miejsce na podium należało do Tajfunu Kunowo. Tydzień później przyszedł czas na najważniejszy halowy turniej czyli Lira Cup. Turniej trwał dwa dni, 04.01 eliminacje oraz 06.01 finały. 32 drużyny rywalizowały o miano najlepszego zespołu turnieju. Podobnie jak w Beer Cup zwycięstwo odniósł zespół Lajszner Team, który w finale po rzutach karnych pokonał zespół Kowalski Nietążkowo, w meczu wynik 0:0. 3 miejsce zajął zespół Whisky Shop, 4 miejsce drużyna Misja Futbol. Najlepszym zawodnikiem turnieju został  Damian Wieczorek (Misja Futbol), najlepszy bramkarz Damian Owczarczak (Whisky Shop), najlepszym strzelcem Marcin Dawidziak (KZDB).

WIĘCEJ BIEŻĄCYCH INFORMACJI Z ŻYCIA NASZEGO KLUBU NA NASZYM FACEBOOKU!