Terminarz dla klubu: Patria Buk

Sezon: 2019/2020

5 liga grupa 2

Rodzaj Kolejka Data Gospodarze Wynik Goście
L 1 2019-08-10 16:00 Płomień Przyprostynia 3 : 1 Patria Buk
L 2 2019-08-18 16:00 APR Tarnowo Podgórne Poznań 2 : 0 Patria Buk
L 3 2019-08-24 17:00 Kania Gostyń 0 : 0 Patria Buk
L 4 2019-08-31 17:00 Lipno Stęszew 3 : 1 Patria Buk
L 5 2019-09-07 16:00 Patria Buk 2 : 4 Agro-Tom Lew Pogorzela
L 6 2019-09-14 16:00 Korona Piaski 5 : 0 Patria Buk
L 7 2019-09-21 16:00 Patria Buk 3 : 1 Grom Plewiska
L 8 2019-09-28 16:00 GKS Dopiewo 4 : 0 Patria Buk
L 9 2019-10-05 15:00 Patria Buk 4 : 2 DWL Poznań
L 10 2019-10-12 16:00 Rawia Rawicz 2 : 1 Patria Buk
L 11 2019-10-19 15:00 Patria Buk 2 : 4 Promień Krzywiń
L 12 2019-10-26 15:00 Pogoń Śmigiel 4 : 4 Patria Buk
L 13 2019-11-02 14:00 Patria Buk 6 : 1 Orkan Chorzemin
L 14 2019-11-09 14:00 PKS Racot 5 : 2 Patria Buk
L 15 2019-11-16 12:00 Patria Buk 1 : 5 Pinsel-Peter Krobianka Krobia
L 16 2020-03-14 15:00 Patria Buk : Płomień Przyprostynia
L 17 2020-03-21 15:00 Patria Buk : APR Tarnowo Podgórne Poznań
L 18 2020-03-28 00:00 Patria Buk : Kania Gostyń
L 19 2020-04-04 16:00 Patria Buk : Lipno Stęszew
L 20 2020-04-11 16:00 Agro-Tom Lew Pogorzela : Patria Buk
L 21 2020-04-18 16:00 Patria Buk : Korona Piaski
L 22 2020-04-25 16:00 Grom Plewiska : Patria Buk
L 23 2020-05-02 16:00 Patria Buk : GKS Dopiewo
L 24 2020-05-09 19:00 DWL Poznań : Patria Buk
L 25 2020-05-16 17:00 Patria Buk : Rawia Rawicz
L 26 2020-05-23 18:00 Promień Krzywiń : Patria Buk
L 27 2020-05-30 17:00 Patria Buk : Pogoń Śmigiel
L 28 2020-06-06 16:00 Orkan Chorzemin : Patria Buk
L 29 2020-06-13 17:00 Patria Buk : PKS Racot
L 30 2020-06-20 15:00 Pinsel-Peter Krobianka Krobia : Patria Buk

Składki

Moja Płatność

Kalendarium

2020-05-30
sobota, 17:00

L

Kania Gostyń : Promień Krzywiń
2020-06-06
sobota, 18:00

L

Promień Krzywiń : Lipno Stęszew
2020-06-13
sobota, 17:00

L

Agro-Tom Lew Pogorzela : Promień Krzywiń
2020-06-20
sobota, 15:00

L

Promień Krzywiń : Korona Piaski

Spotkania

Tabela

Seniorzy

Sezon: 2019/2020

5 liga grupa 2

Terminarz

Seniorzy

Kolejka: 15

Grom Plewiska  4 : Rawia Rawicz
Patria Buk  1 : Pinsel-Peter Krobianka Krobia
Kania Gostyń  1 : PKS Racot
Płomień Przyprostynia  3 : APR Tarnowo Podgórne Poznań
Agro-Tom Lew Pogorzela  2 : Pogoń Śmigiel
Lipno Stęszew  2 : Orkan Chorzemin
GKS Dopiewo  2 : DWL Poznań
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 117

Liczba odwiedzin łącznie: 20878

Statystyki Szczegółowe