Terminarz

Drużyna: Seniorzy

Sezon: 2019/2020

Liga: 5 liga grupa 2

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
APR Tarnowo Podgórne Poznań 3 : 3 DWL Poznań
Orkan Chorzemin 5 : 0 Agro-Tom Lew Pogorzela
Płomień Przyprostynia 3 : 1 Patria Buk
Pinsel-Peter Krobianka Krobia 1 : 2 Kania Gostyń
Pogoń Śmigiel 1 : 3 Korona Piaski
Rawia Rawicz 0 : 3 GKS Dopiewo
PKS Racot 1 : 2 Lipno Stęszew
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
Grom Plewiska 2 : 1 Pogoń Śmigiel
Lipno Stęszew 1 : 1 Pinsel-Peter Krobianka Krobia
Korona Piaski 0 : 1 Orkan Chorzemin
Kania Gostyń 0 : 2 Płomień Przyprostynia
Agro-Tom Lew Pogorzela 3 : 1 PKS Racot
APR Tarnowo Podgórne Poznań 2 : 0 Patria Buk
DWL Poznań 3 : 2 Rawia Rawicz
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
Pinsel-Peter Krobianka Krobia 2 : 2 Agro-Tom Lew Pogorzela
Orkan Chorzemin 3 : 4 Grom Plewiska
PKS Racot 6 : 1 Korona Piaski
Pogoń Śmigiel 0 : 5 GKS Dopiewo
Kania Gostyń 0 : 0 Patria Buk
Płomień Przyprostynia 1 : 0 Lipno Stęszew
Rawia Rawicz 4 : 1 APR Tarnowo Podgórne Poznań
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
Grom Plewiska 1 : 2 PKS Racot
APR Tarnowo Podgórne Poznań 1 : 1 Kania Gostyń
GKS Dopiewo 7 : 0 Orkan Chorzemin
Korona Piaski 1 : 1 Pinsel-Peter Krobianka Krobia
Lipno Stęszew 3 : 1 Patria Buk
Agro-Tom Lew Pogorzela 1 : 0 Płomień Przyprostynia
DWL Poznań 2 : 1 Pogoń Śmigiel
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
Patria Buk 2 : 4 Agro-Tom Lew Pogorzela
Kania Gostyń 2 : 0 Lipno Stęszew
Pogoń Śmigiel 3 : 2 Rawia Rawicz
Pinsel-Peter Krobianka Krobia 2 : 1 Grom Plewiska
Płomień Przyprostynia 2 : 0 Korona Piaski
PKS Racot 1 : 1 GKS Dopiewo
DWL Poznań 4 : 1 Orkan Chorzemin
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
Rawia Rawicz 3 : 1 Orkan Chorzemin
Grom Plewiska 2 : 2 Płomień Przyprostynia
GKS Dopiewo 2 : 2 Pinsel-Peter Krobianka Krobia
Korona Piaski 5 : 0 Patria Buk
Agro-Tom Lew Pogorzela 0 : 3 Kania Gostyń
APR Tarnowo Podgórne Poznań 3 : 0 Lipno Stęszew
DWL Poznań 3 : 1 PKS Racot
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
Płomień Przyprostynia 5 : 3 GKS Dopiewo
Pogoń Śmigiel 2 : 1 APR Tarnowo Podgórne Poznań
Patria Buk 3 : 1 Grom Plewiska
Kania Gostyń 2 : 2 Korona Piaski
Pinsel-Peter Krobianka Krobia 3 : 1 DWL Poznań
Lipno Stęszew 0 : 0 Agro-Tom Lew Pogorzela
PKS Racot 1 : 2 Rawia Rawicz
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
Grom Plewiska 0 : 0 Kania Gostyń
APR Tarnowo Podgórne Poznań 0 : 0 Agro-Tom Lew Pogorzela
Korona Piaski 5 : 0 Lipno Stęszew
Pogoń Śmigiel 3 : 1 Orkan Chorzemin
GKS Dopiewo 4 : 0 Patria Buk
Rawia Rawicz 2 : 5 Pinsel-Peter Krobianka Krobia
DWL Poznań 1 : 7 Płomień Przyprostynia
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
Patria Buk 4 : 2 DWL Poznań
Kania Gostyń 1 : 1 GKS Dopiewo
Agro-Tom Lew Pogorzela 0 : 1 Korona Piaski
Lipno Stęszew 2 : 1 Grom Plewiska
Orkan Chorzemin 3 : 1 APR Tarnowo Podgórne Poznań
PKS Racot 4 : 0 Pogoń Śmigiel
Płomień Przyprostynia 0 : 3 Rawia Rawicz
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 10

Gospodarze Wynik
Grom Plewiska 3 : 3 Agro-Tom Lew Pogorzela
GKS Dopiewo 1 : 0 Lipno Stęszew
Orkan Chorzemin 3 : 2 PKS Racot
APR Tarnowo Podgórne Poznań 2 : 1 Korona Piaski
Pogoń Śmigiel 4 : 1 Pinsel-Peter Krobianka Krobia
Rawia Rawicz 2 : 1 Patria Buk
DWL Poznań 1 : 1 Kania Gostyń
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 11

Gospodarze Wynik
Korona Piaski 4 : 1 Grom Plewiska
Pinsel-Peter Krobianka Krobia 4 : 0 Orkan Chorzemin
Kania Gostyń 3 : 0 Rawia Rawicz
Agro-Tom Lew Pogorzela 0 : 4 GKS Dopiewo
Lipno Stęszew 2 : 2 DWL Poznań
PKS Racot 1 : 4 APR Tarnowo Podgórne Poznań
Płomień Przyprostynia 2 : 1 Pogoń Śmigiel
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 12

Gospodarze Wynik
DWL Poznań 3 : 0 Agro-Tom Lew Pogorzela
GKS Dopiewo 3 : 2 Korona Piaski
Rawia Rawicz 1 : 0 Lipno Stęszew
Pogoń Śmigiel 4 : 4 Patria Buk
APR Tarnowo Podgórne Poznań 1 : 3 Grom Plewiska
PKS Racot 2 : 2 Pinsel-Peter Krobianka Krobia
Orkan Chorzemin 4 : 0 Płomień Przyprostynia
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 13

Gospodarze Wynik
Kania Gostyń 2 : 0 Pogoń Śmigiel
Pinsel-Peter Krobianka Krobia 3 : 1 APR Tarnowo Podgórne Poznań
Korona Piaski 3 : 2 DWL Poznań
Patria Buk 6 : 1 Orkan Chorzemin
Agro-Tom Lew Pogorzela 2 : 1 Rawia Rawicz
Grom Plewiska 2 : 1 GKS Dopiewo
Płomień Przyprostynia 4 : 4 PKS Racot
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 14

Gospodarze Wynik
Rawia Rawicz 1 : 2 Korona Piaski
Pinsel-Peter Krobianka Krobia 5 : 3 Płomień Przyprostynia
Pogoń Śmigiel 0 : 0 Lipno Stęszew
PKS Racot 5 : 2 Patria Buk
DWL Poznań 5 : 6 Grom Plewiska
Orkan Chorzemin 1 : 0 Kania Gostyń
APR Tarnowo Podgórne Poznań 2 : 1 GKS Dopiewo
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 15

Gospodarze Wynik
Grom Plewiska 4 : 0 Rawia Rawicz
Patria Buk 1 : 5 Pinsel-Peter Krobianka Krobia
Kania Gostyń 1 : 0 PKS Racot
Płomień Przyprostynia 3 : 5 APR Tarnowo Podgórne Poznań
Agro-Tom Lew Pogorzela 2 : 1 Pogoń Śmigiel
GKS Dopiewo 2 : 2 DWL Poznań
Lipno Stęszew 2 : 1 Orkan Chorzemin
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 16

Gospodarze Wynik
Lipno Stęszew : PKS Racot
Korona Piaski : Pogoń Śmigiel
Kania Gostyń : Pinsel-Peter Krobianka Krobia
Patria Buk : Płomień Przyprostynia
GKS Dopiewo : Rawia Rawicz
DWL Poznań : APR Tarnowo Podgórne Poznań
Agro-Tom Lew Pogorzela : Orkan Chorzemin
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 17

Gospodarze Wynik
Patria Buk : APR Tarnowo Podgórne Poznań
Pogoń Śmigiel : Grom Plewiska
Pinsel-Peter Krobianka Krobia : Lipno Stęszew
Rawia Rawicz : DWL Poznań
Płomień Przyprostynia : Kania Gostyń
Orkan Chorzemin : Korona Piaski
PKS Racot : Agro-Tom Lew Pogorzela
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 18

Gospodarze Wynik
Patria Buk : Kania Gostyń
APR Tarnowo Podgórne Poznań : Rawia Rawicz
Korona Piaski : PKS Racot
Lipno Stęszew : Płomień Przyprostynia
GKS Dopiewo : Pogoń Śmigiel
Agro-Tom Lew Pogorzela : Pinsel-Peter Krobianka Krobia
Grom Plewiska : Orkan Chorzemin
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 19

Gospodarze Wynik
Płomień Przyprostynia : Agro-Tom Lew Pogorzela
Kania Gostyń : APR Tarnowo Podgórne Poznań
Pogoń Śmigiel : DWL Poznań
Pinsel-Peter Krobianka Krobia : Korona Piaski
Patria Buk : Lipno Stęszew
PKS Racot : Grom Plewiska
Orkan Chorzemin : GKS Dopiewo
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 20

Gospodarze Wynik
Orkan Chorzemin : DWL Poznań
Grom Plewiska : Pinsel-Peter Krobianka Krobia
Korona Piaski : Płomień Przyprostynia
Lipno Stęszew : Kania Gostyń
Agro-Tom Lew Pogorzela : Patria Buk
GKS Dopiewo : PKS Racot
Rawia Rawicz : Pogoń Śmigiel
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 21

Gospodarze Wynik
Kania Gostyń : Agro-Tom Lew Pogorzela
Patria Buk : Korona Piaski
PKS Racot : DWL Poznań
Pinsel-Peter Krobianka Krobia : GKS Dopiewo
Orkan Chorzemin : Rawia Rawicz
Lipno Stęszew : APR Tarnowo Podgórne Poznań
Płomień Przyprostynia : Grom Plewiska
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 22

Gospodarze Wynik
Korona Piaski : Kania Gostyń
APR Tarnowo Podgórne Poznań : Pogoń Śmigiel
Grom Plewiska : Patria Buk
Rawia Rawicz : PKS Racot
GKS Dopiewo : Płomień Przyprostynia
Agro-Tom Lew Pogorzela : Lipno Stęszew
DWL Poznań : Pinsel-Peter Krobianka Krobia
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 23

Gospodarze Wynik
Patria Buk : GKS Dopiewo
Agro-Tom Lew Pogorzela : APR Tarnowo Podgórne Poznań
Kania Gostyń : Grom Plewiska
Pinsel-Peter Krobianka Krobia : Rawia Rawicz
Lipno Stęszew : Korona Piaski
Płomień Przyprostynia : DWL Poznań
Orkan Chorzemin : Pogoń Śmigiel
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 24

Gospodarze Wynik
APR Tarnowo Podgórne Poznań : Orkan Chorzemin
Korona Piaski : Agro-Tom Lew Pogorzela
GKS Dopiewo : Kania Gostyń
Grom Plewiska : Lipno Stęszew
Pogoń Śmigiel : PKS Racot
DWL Poznań : Patria Buk
Rawia Rawicz : Płomień Przyprostynia
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 25

Gospodarze Wynik
Korona Piaski : APR Tarnowo Podgórne Poznań
Kania Gostyń : DWL Poznań
Agro-Tom Lew Pogorzela : Grom Plewiska
PKS Racot : Orkan Chorzemin
Pinsel-Peter Krobianka Krobia : Pogoń Śmigiel
Patria Buk : Rawia Rawicz
Lipno Stęszew : GKS Dopiewo
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 26

Gospodarze Wynik
APR Tarnowo Podgórne Poznań : PKS Racot
GKS Dopiewo : Agro-Tom Lew Pogorzela
Grom Plewiska : Korona Piaski
Orkan Chorzemin : Pinsel-Peter Krobianka Krobia
Pogoń Śmigiel : Płomień Przyprostynia
DWL Poznań : Lipno Stęszew
Rawia Rawicz : Kania Gostyń
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 27

Gospodarze Wynik
Grom Plewiska : APR Tarnowo Podgórne Poznań
Korona Piaski : GKS Dopiewo
Agro-Tom Lew Pogorzela : DWL Poznań
Pinsel-Peter Krobianka Krobia : PKS Racot
Patria Buk : Pogoń Śmigiel
Lipno Stęszew : Rawia Rawicz
Płomień Przyprostynia : Orkan Chorzemin
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 28

Gospodarze Wynik
APR Tarnowo Podgórne Poznań : Pinsel-Peter Krobianka Krobia
GKS Dopiewo : Grom Plewiska
Orkan Chorzemin : Patria Buk
Pogoń Śmigiel : Kania Gostyń
PKS Racot : Płomień Przyprostynia
DWL Poznań : Korona Piaski
Rawia Rawicz : Agro-Tom Lew Pogorzela
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 29

Gospodarze Wynik
Grom Plewiska : DWL Poznań
GKS Dopiewo : APR Tarnowo Podgórne Poznań
Korona Piaski : Rawia Rawicz
Kania Gostyń : Orkan Chorzemin
Patria Buk : PKS Racot
Lipno Stęszew : Pogoń Śmigiel
Płomień Przyprostynia : Pinsel-Peter Krobianka Krobia
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 30

Gospodarze Wynik
Pogoń Śmigiel : Agro-Tom Lew Pogorzela
Płomień Przyprostynia : APR Tarnowo Podgórne Poznań
Rawia Rawicz : Grom Plewiska
PKS Racot : Kania Gostyń
Orkan Chorzemin : Lipno Stęszew
Pinsel-Peter Krobianka Krobia : Patria Buk
DWL Poznań : GKS Dopiewo
Więcej na Łączy Nas Piłka

Składki

Moja Płatność

Kalendarium

Spotkania

Tabela

Seniorzy

Sezon: 2019/2020

5 liga grupa 2

Terminarz

Seniorzy

Kolejka: 15

Grom Plewiska  4 : Rawia Rawicz
Patria Buk  1 : Pinsel-Peter Krobianka Krobia
Kania Gostyń  1 : PKS Racot
Płomień Przyprostynia  3 : APR Tarnowo Podgórne Poznań
Agro-Tom Lew Pogorzela  2 : Pogoń Śmigiel
Lipno Stęszew  2 : Orkan Chorzemin
GKS Dopiewo  2 : DWL Poznań
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 112

Liczba odwiedzin łącznie: 22042

Statystyki Szczegółowe